EuroCloud Europe Award 2016
 

ÖDÜL HAKKINDA

Bilişim Sektörünün Yeni Global Ödülü

Türkiye'de olduğu gibi bütün dünyada Cloud Computing (Bulut Bilişim) rüzgarı esiyor. Bu alanın yarattığı ciro artarken, hizmet alan şirketlerin sayısında da dikkat çekici büyüme yaşanıyor.
Euro Cloud, işte bu büyüyen alanın Avrupa'daki en büyük organizasyonu olarak kıtanın tek ve en önemli Ödülü'nü düzenliyor. EuroCloud Awards, organizasyonun temsilciliğinin bulunduğu ülkeler arasında düzenleniyor. Her ülke önce Yerel yarışmasını gerçekleştiriyor, kazananlar ise Arupa'da yarışıyor.
Bizz Consulting, 2013 yılıyla birlikte bu önemli ödülü Türkiye'de de düzenlemeye başladı.

Cloud Award 2015 etkinliğinde Türkiye'nin bulut çözümü tedarikçilerinin başarıları vitrine çıkarılacak. Böylece Türkiye'de hızla yükselen Bulut Bilişim alanında yaratılan başarılı örnekler, hem iş dünyasının önde gelen üyelerinin yer aldığı jüri tarafından değerlendirilecek hem de Avrupa'da Türkiye'yi temsil etme olanağını yakalayacak.

Türkiye Bulut Ödülleri yarışması şu anda Türkiye bilişim sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren inovatif bulut çözümleri tedarikçileri ve müşterilerine yönelik olarak Avrupa EuroCloud Award çerçevesinde gerçekleştiriliyor.