EuroCloud Europe Award 2016
 

Kimler başvurabilir?

Resmi olarak Türkiye'de kurulu bütün şirketler EuroCloud Ödülleri yarışmasına katılabilirler. 'Kurulu' kelimesi ile bir şirketin ya genel merkezinin ya da en azından bir ofisinin Türkiye'de resmi olarak faaliyet gösteriyor olmasını ve o Türkiye pazarına ürün veya hizmetler sunmasını kastediyoruz.

“Startup” kategorisine başvuracak şirketlerin Türkiye'de 3 yıl veya daha kısa bir süredir faaliyette olmaları gerekmektedir. EuroCloud Türkiye Ödülleri yarışmasının kazananları EuroCloud Avrupa Ödülleri yarışmasına otomatikman aday olabilecekler ve 5 Ekim 2016 tarihinde Bükreş'te düzenlenecek Avrupa Kongresi / Avrupa Ödül Töreni'nde kendi şirketlerini ve/veya bulut hizmetlerini tanıtabileceklerdir. EuroCloud Türkiye yarışmasına aday olunması halinde Ödül törenine katılmak zorunludur. Bu önkoşul EuroCloud Avrupa Ödülleri yarışmasına aday olunması durumunda da geçerlidir. Şirketler, kendileri başvurabilecekleri gibi, hizmet ve ürünlerinden memnun kalan müşterileri ile iş ortakları tarafından da aday gösterilebilir. Başvurunun tamamlanmış olması için formun eksiksiz doldurulması ve istenen bilgilerin Bizz Consulting'e iletilmesi gerekiyor.

BAŞVURU DÖNEMİ: 17 Mayis-12 Haziran 2016

Başvuruların en geç 12 Haziran 2016 tarihinde kadar iletilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelecek başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru kategorileri:

Yılın Bulut Hizmeti Müşterisi kategorisi:

Yatay Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti

Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti

En İyi Bulut Bilişim Dönüşüm Methodları

Yılın Startup Servis Sağlayıcısı

Kişisel Bilgiler
Adı Soyadı : Lütfen Adınızı Soyadınızı giriniz.
E-mail adres : Lütfen E-mail Adresinizi giriniz.
Telefon : Lütfen Telefon Numaranızı giriniz.
Telefon (isteğe bağlı) :
Görev : Lütfen Görevinizi giriniz.